MCF5216CVM66
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF5216CVM66
Αριθμός εξαρτήματος MCF5216CVM66 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 2603 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-MAPBGA
Ταχύτητα 66MHz Σειρά MCF521x
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8) Περιφερειακά DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA
Αλλα ονόματα 935312409557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 142
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF521x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 256-MAPBGA