MC9S12C32MPB25
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 32KB FLASH 52LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC9S12C32MPB25 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4184 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 52-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 25MHz Σειρά HCS12
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 52-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 35 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή HCS12 HCS12 Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 32KB (32K x 8) FLASH 52-TQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b