MC9S08LC36LK
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 36KB FLASH 80LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC9S08LC36LK
Αριθμός εξαρτήματος MC9S08LC36LK Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 12494 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 80-LQFP (12x12)
Ταχύτητα 40MHz Σειρά S08
RAM Μέγεθος 2.5K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 36KB (36K x 8) Περιφερειακά LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 80-LQFP
Αλλα ονόματα 935321022557 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 24
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 36KB (36K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)