MC8640THX1250HC
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC8640THX1250HC Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC86XX 1.25GHZ 994FCCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5013 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 994-FCCBGA (33x33) Ταχύτητα 1.25GHz
Σειρά MPC86xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, DDR2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 994-BCBGA, FCCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10/100/1000 Mbps (4)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.25GHz 994-FCCBGA (33x33)