MC8610TPX1066JB
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 342 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 342 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC8610TPX1066JB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC86XX 1.066GHZ 783BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 342 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29) Ταχύτητα 1.066GHz
Σειρά MPC86xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, DDR2
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 783-BBGA, FCBGA
Αλλα ονόματα 935325449557 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής DIU, LCD
Λεπτομερής περιγραφή PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.066GHz 783-FCPBGA (29x29) core επεξεργαστή PowerPC e600