MC68336GCFT20
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68336GCFT20
Αριθμός εξαρτήματος MC68336GCFT20 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 3997 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 160-QFP (28x28)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά M683xx
RAM Μέγεθος 7.5K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 160-BQFP
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 18 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x10b