MC68302RC16C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 16MHZ 132PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68302RC16C
Αριθμός εξαρτήματος MC68302RC16C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 16MHZ 132PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4115 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-PGA (34.5x34.5) Ταχύτητα 16MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BPGA Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8/16-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 132-PGA (34.5x34.5)