MC68040RC40A
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 40MHZ 179PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68040RC40A
Αριθμός εξαρτήματος MC68040RC40A Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 40MHZ 179PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4801 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 179-PGA (47.24x47.24) Ταχύτητα 40MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 179-BPGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 40MHz 179-PGA (47.24x47.24)