MC35XS3500PNA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC SWITCH HIGHSIDE 24PQFN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC35XS3500PNA
Αριθμός εξαρτήματος MC35XS3500PNA Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4213 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Τάση - Φορτίο 7 V ~ 20 V
Τύπος Αλλαγής General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-PQFN (12x12)
Σειρά - Rds On (Τύπος) 35 mOhm (Max)
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:6 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 24-PowerQFN Τύπος εξόδου N-Channel
Διαμόρφωση εξόδου High Side Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)