MC33901WEFR2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC TXRX PHY WAKEUP/TIMOUT 8SOIC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC33901WEFR2
Αριθμός εξαρτήματος MC33901WEFR2 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5690 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 5.5 V Τύπος Transceiver
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Πρωτόκολλο CANbus Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα 935315211518
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Οδηγοί / Δέκτες 1/1