MC33696MOD434EV
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος KIT RF MODULE 434MHZ MC33696
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC33696MOD434EV Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή KIT RF MODULE 434MHZ MC33696 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5993 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Transceiver, ISM παρέχεται Περιεχόμενα Board(s)
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Συχνότητα 433.92MHz
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα MC33696 434MHz RF Module