MC10XS3435DPNA
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC SWITCH HIGH SIDE QUAD 24QFN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC10XS3435DPNA Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5997 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Τάση - Φορτίο 6 V ~ 20 V
Τύπος Αλλαγής General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-PQFN (12x12)
Σειρά - Rds On (Τύπος) 10 mOhm (Max), 35 mOhm (Max)
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 24-PowerQFN Τύπος εξόδου N-Channel
Διαμόρφωση εξόδου High Side Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση SPI
Τύπος εισόδου - Χαρακτηριστικά Internal PWM, Slew Rate Controlled, Watchdog Timer
Προστασία σφαλμάτων Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A