MBC13900T1
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC TRANS NPN RF LOW NOISE SC70-4
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBC13900T1
Αριθμός εξαρτήματος MBC13900T1 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4559 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 6.5V transistor Τύπος NPN
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-343 Σειρά -
Ισχύς - Max 188mW Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση SC-82A, SOT-343 Αλλα ονόματα MBC13900CT
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ) Θόρυβος Σχήμα (dB Τύπος @ στ) 0.8dB ~ 1.1dB @ 900MHz ~ 1.9GHz
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Κέρδος 15dB ~ 22dB
Συχνότητα - Μετάβαση 15GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Transistor NPN 6.5V 20mA 15GHz 188mW Surface Mount SOT-343
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 5mA, 2V Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20mA