MAC7131MVF40
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 544KB FLASH 208BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MAC7131MVF40
Αριθμός εξαρτήματος MAC7131MVF40 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 3372 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-MAPBGA (17x17)
Ταχύτητα 40MHz Σειρά MAC7xxx
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 544KB (544K x 8) Περιφερειακά DMA, POR
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 208-BGA
Αλλα ονόματα 935316535557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 128
EEPROM Μέγεθος 32K x 8 Λεπτομερής περιγραφή ARM7® MAC7xxx Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 544KB (544K x 8) FLASH 208-MAPBGA (17x17)
Μετατροπείς δεδομένων A/D 32x8/10b πυρήνα Μέγεθος 32-Bit
core επεξεργαστή ARM7® συνδεσιμότητα CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI
Αριθμός μέρους βάσης MAC7131
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAC7111MAG50
MAC7111MAG50
Περιγραφή: 32-BIT MCU ARM7TDMI-S 512KB FL
Σε απόθεμα: 3030 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MAC8MG
MAC8MG
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TRIAC 600V 8A TO220AB
Κατεβάστε: MAC8MG.pdf
RFQ
MAC8SMG
MAC8SMG
Περιγραφή: TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB
Κατεβάστε: MAC8SMG.pdf
MAC7111LCEVB
MAC7111LCEVB
Περιγραφή: BOARD EVAL FOR MAC7100
Κατεβάστε:
MAC8SM
MAC8SM
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Κατεβάστε: MAC8SM.pdf
MAC8DG
MAC8DG
Περιγραφή: TRIAC 400V 8A TO220AB