KMPC859DSLCVR66A
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMPC859DSLCVR66A Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4968 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 357-PBGA (25x25) Ταχύτητα 66MHz
Σειρά MPC8xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 357-BBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25)