KMPC8540PX833LB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMPC8540PX833LB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5854 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29) Ταχύτητα 833MHz
Σειρά MPC85xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, SDRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 784-BBGA, FCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10/100 Mbps (1), 10/100/1000 Mbps (2)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29)