KMPC850SRCVR66BU
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMPC850SRCVR66BU Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4359 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-PBGA (23x23) Ταχύτητα 66MHz
Σειρά MPC8xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-BBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 95°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10 Mbps (1)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)