KMPC8241LVR166D
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMPC8241LVR166D Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5153 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 357-PBGA (25x25) Ταχύτητα 166MHz
Σειρά MPC82xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM SDRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 357-BBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 166MHz 357-PBGA (25x25)