KMC8610VT1333JB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMC8610VT1333JB Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5508 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29) Ταχύτητα 1.333GHz
Σειρά MPC86xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, DDR2
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 783-BBGA, FCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής DIU, LCD Λεπτομερής περιγραφή PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.333GHz 783-FCPBGA (29x29)