KMC755CVT400LE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 650 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 650 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMC755CVT400LE Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC7XX 400MHZ 360FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 650 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-FCPBGA (25x25) Ταχύτητα 400MHz
Σειρά MPC7xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-BBGA, FCBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-FCPBGA (25x25)