KMC68EN360VR25VL
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KMC68EN360VR25VL Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1194 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 357-PBGA (25x25) Ταχύτητα 25MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 357-BBGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10 Mbps (1)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)