HTMS1001FUG/AM,026
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC HITAG RESPONDER
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HTMS1001FUG/AM,026 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5220 pcs Φύλλο δεδομένων
Γραπτή μνήμη 1.76kb (User) Τεχνολογία Passive
Στυλ Encapsulated Πρότυπα ISO 11784, ISO 11785
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.45mm x 1.00mm x 0.50mm Σειρά HITAG® µ
Αλλα ονόματα 935288702026 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Τύπος μνήμης Read/Write Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 100kHz ~ 150kHz Λεπτομερής περιγραφή RFID Tag Read/Write 1.76kb (User) Memory 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 Encapsulated