DSP56F802TA80E
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSP56F802TA80E Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4335 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-LQFP (7x7)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά 56F8xx
RAM Μέγεθος 1K x 16 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (8K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 32-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 8 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-LQFP (7x7) Μετατροπείς δεδομένων A/D 5x12b