DSP56321VF275
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 275MHZ 196MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
126 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP56321VF275
Αριθμός εξαρτήματος DSP56321VF275 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 275MHZ 196MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1336 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.60V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 196-BGA Αλλα ονόματα 935309282557
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ) On-Chip RAM 576kB
Μη πτητική μνήμη ROM (576 B) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
διασύνδεση Host Interface, SSI, SCI ρολόι Τιμή 275MHz