BZX84-C75/LF1R
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BZX84-C75/LF1R Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5868 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Απομόνωση 255 Ohm Τάσης - Ανάλυση TO-236AB (SOT23)
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ισχύς - Max 250mW Πόλωση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Άλλα ονόματα 934069504215 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή BZX84-C75/LF1R Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 75V
Διευρυμένη περιγραφή Zener Diode 250mW ±5% Surface Mount TO-236AB (SOT23) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Διαμόρφωση δίοδος 50nA @ 52.5V Περιγραφή DIODE ZENER TO-236AB SOT23
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 900mV @ 10mA
Σχετικά προϊόντα
BZX84-C7V5,235
BZX84-C7V5,235
Κατασκευαστές: Nexperia
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 250MW SOT23
Σε απόθεμα: 2773711 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BZX84-C75,215
BZX84-C75,215
Κατασκευαστές: Nexperia