BLC8G24LS-240AVJ
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος TRANS RF 240W 65V LDMOS SOT1252
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BLC8G24LS-240AVJ Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή TRANS RF 240W 65V LDMOS SOT1252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5572 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 30V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS (Dual) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT1252-1
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 63W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-1252-1
Αλλα ονόματα 934067995118 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 15dB Συχνότητα 2.3GHz ~ 2.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual) 30V 800mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 15dB 63W SOT1252-1 τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 800mA