BAS40/ZLVL
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BAS40/ZLVL
Αριθμός εξαρτήματος BAS40/ZLVL Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5002 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 40mA Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-236AB (SOT23) Ταχύτητα Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount TO-236AB (SOT23) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 40V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 120mA (DC) Χωρητικότητα @ VR, F 5pF @ 0V, 1MHz