AFV10700GSR5
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος 1030MHZ 750W NI780GS-4L
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 203 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 203 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFV10700GSR5
Αριθμός εξαρτήματος AFV10700GSR5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή 1030MHZ 750W NI780GS-4L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 203 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 50V Τάση - Ονομαστική 105V
transistor Τύπος LDMOS (Dual) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780GS-4L
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 700W
Συσκευασία / υπόθεση NI-780GS-4L Αλλα ονόματα 935362013178
Θόρυβος Εικόνα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Κέρδος 19.2dB Συχνότητα 1.03GHz ~ 1.09GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS (Dual) 50V 100mA 1.03GHz ~ 1.09GHz 19.2dB 700W NI-780GS-4L τρέχουσα Αξιολόγηση 10µA
Τρέχουσες - Test 100mA