AFT27S012NT1
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος AIRFAST RF POWER LDMOS TRANSISTO
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFT27S012NT1
Αριθμός εξαρτήματος AFT27S012NT1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή AIRFAST RF POWER LDMOS TRANSISTO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9082 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLD-1.5W
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 13W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PLD-1.5W
Αλλα ονόματα 935347325515 Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κέρδος 20.9dB
Συχνότητα 728MHz ~ 2.7GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 90mA 728MHz ~ 2.7GHz 20.9dB 13W PLD-1.5W
τρέχουσα Αξιολόγηση 10µA Τρέχουσες - Test 90mA