AFT18S230SR3
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 1.88GHZ NI780S-6
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 985 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFT18S230SR3
Αριθμός εξαρτήματος AFT18S230SR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 1.88GHZ NI780S-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 985 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 50W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S
Αλλα ονόματα 935311128128 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 19dB Συχνότητα 1.88GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 1.8A 1.88GHz 19dB 50W NI-780S τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 1.8A