AFT09MS031GNR1
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 40V 870MHZ TO270-2G
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFT09MS031GNR1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 40V 870MHZ TO270-2G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9873 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 13.6V Τάση - Ονομαστική 40V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-270-2 GULL
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 31W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-270BA
Αλλα ονόματα 568-13474-2
AFT09MS031GNR1-ND
Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 17.2dB Συχνότητα 870MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 13.6V 500mA 870MHz 17.2dB 31W TO-270-2 GULL τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 500mA Αριθμός μέρους βάσης AFT09MS031