AFG24S100HR5
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC TRANS RF LDMOS
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 250 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 250 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFG24S100HR5
Αριθμός εξαρτήματος AFG24S100HR5 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 250 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 50V transistor Τύπος -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-360H-2SB Σειρά -
Ισχύς - εξόδου 100W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση NI-360H-2SB Αλλα ονόματα 935320738128
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 16.3dB
Συχνότητα 1MHz ~ 2.5GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet 1MHz ~ 2.5GHz 16.3dB 100W NI-360H-2SB
τρέχουσα Αξιολόγηση -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AFG2030A
AFG2030A
Κατασκευαστές: Essentra Components
Περιγραφή: FOOT CYLINDRICAL 1" DIA BLACK
Σε απόθεμα: 83861 pcs
Κατεβάστε: AFG2030A.pdf
RFQ
AFGD08
AFGD08
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: FIBRE GL ACC 1MM DR