74ALVT162240DGG:11
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 74ALVT162240DGG:11 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4665 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 2.7 V, 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-TSSOP
Σειρά 74ALVT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Αλλα ονόματα 935209490118 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 4 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 12mA, 12mA Αριθμός μέρους βάσης 74ALVT162240