FBL06A12M1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBL06A12M1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X25.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBL06A12M1A.pdf2.FBL06A12M1A.pdf3.FBL06A12M1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBL06A12M1A
Αριθμός εξαρτήματος FBL06A12M1A Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4240 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBL06A12M1A.pdf2.FBL06A12M1A.pdf3.FBL06A12M1A.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.132 lb (59.87g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.155 in H2O (38.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά FBL
RPM 3700 RPM Ισχύς (Watts) 1.44W
Αλλα ονόματα FBL06A12M
P10891
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 28.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.120A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)