FBK04F12U
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBK04F12U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FBK04F12U
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBK04F12U.pdf2.FBK04F12U.pdf3.FBK04F12U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBK04F12U
Αριθμός εξαρτήματος FBK04F12U Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5330 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBK04F12U.pdf2.FBK04F12U.pdf3.FBK04F12U.pdf
Πλάτος 20.00mm Βάρος 0.088 lb (39.92g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.472 in H2O (117.6 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 40mm L x 40mm H Σειρά FBK
RPM 9500 RPM Ισχύς (Watts) 2.04W
Αλλα ονόματα FBK 04F12U
FBK-04F12U
P9723
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 42.0 dB(A) Υλικό - Πλαίσιο Plastic
Υλικό - Λεπίδα Plastic Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.170A Λαμβάνοντας Τύπος Ball