FBA06A24L1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA06A24L1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA06A24L1A.pdf2.FBA06A24L1A.pdf3.FBA06A24L1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA06A24L1A
Αριθμός εξαρτήματος FBA06A24L1A Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5380 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA06A24L1A.pdf2.FBA06A24L1A.pdf3.FBA06A24L1A.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.198 lb (89.81g)
Εύρος τάσης 14 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.122 in H2O (30.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 60mm L x 60mm H Σειρά FBA
RPM 3200 RPM Ισχύς (Watts) 1.44W
Αλλα ονόματα FBA 06A24L1A
FBA-06A24L1A
P9730
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 24.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.060A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)