YB16SKW01-CB
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: YB16SKW01-CB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16SKW01-CB
Αριθμός εξαρτήματος YB16SKW01-CB Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9923 pcs Φύλλο δεδομένων YB16SKW01-CB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YB16SKW01-CB-RO
YB16SKW01-CB-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 200,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)