YB16NKG01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16NKG01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: YB16NKG01
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Φύλλα δεδομένων: YB16NKG01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16NKG01
Αριθμός εξαρτήματος YB16NKG01 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14859 pcs Φύλλο δεδομένων YB16NKG01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 28V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YB16NKG01-RO
YB16NKG01-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C