YB16MKG01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16MKG01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: YB16MKG01
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Φύλλα δεδομένων: YB16MKG01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16MKG01
Αριθμός εξαρτήματος YB16MKG01 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13426 pcs Φύλλο δεδομένων YB16MKG01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 28V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YB16MKG01-RO
YB16MKG01-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 200,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap - Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Plunger for Cap
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
YB16KKW03
YB16KKW03
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Σε απόθεμα: 12693 pcs
Κατεβάστε: YB16KKW03.pdf
RFQ
YB16KKW03-5D05-JB
YB16KKW03-5D05-JB
Κατεβάστε: YB16KKW03-5D05-JB.pdf
RFQ
YB16MKG01-BB
YB16MKG01-BB
Κατεβάστε: YB16MKG01-BB.pdf
YB16MKG01-CB
YB16MKG01-CB
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: YB16MKG01-CB.pdf
YB16KKW03-5C05-JB
YB16KKW03-5C05-JB
Κατεβάστε: YB16KKW03-5C05-JB.pdf
YB16MKG01-6B-JB
YB16MKG01-6B-JB
Κατεβάστε: YB16MKG01-6B-JB.pdf
YB16MKG01-6G-JB
YB16MKG01-6G-JB