YB16KKW01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16KKW01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: YB16KKW01
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: YB16KKW01.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16KKW01
Αριθμός εξαρτήματος YB16KKW01 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15282 pcs Φύλλο δεδομένων YB16KKW01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YB16KKW01-RO
YB16KKW01-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 200,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)
Σχετικά προϊόντα
YB16KKW01-05-FB
YB16KKW01-05-FB
Κατασκευαστές: NKK Switches
Σε απόθεμα: 11152 pcs
Κατεβάστε: YB16KKW01-05-FB.pdf
RFQ
YB16KKW01-12-CB
YB16KKW01-12-CB
Κατεβάστε: YB16KKW01-12-CB.pdf
RFQ
YB16KKW01-05-EB
YB16KKW01-05-EB
Κατεβάστε: YB16KKW01-05-EB.pdf
YB16KKW01-12-FB
YB16KKW01-12-FB
Κατεβάστε: YB16KKW01-12-FB.pdf
YB16KKG01-1CF12-JB
YB16KKG01-1CF12-JB
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: YB16KKG01-1CF12-JB.pdf
YB16CKW01-FB
YB16CKW01-FB
Κατεβάστε: YB16CKW01-FB.pdf
YB16KKW01-12-EB
YB16KKW01-12-EB
Κατεβάστε: YB16KKW01-12-EB.pdf
YB16KKG01-12-FB
YB16KKG01-12-FB
Κατεβάστε: YB16KKG01-12-FB.pdf
YB16KKW01-1C02-JA
YB16KKW01-1C02-JA