YB16CKW01
NKK SwitchesNKK Switches
YB16CKW01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: YB16CKW01
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: YB16CKW01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του YB16CKW01
Αριθμός εξαρτήματος YB16CKW01 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14450 pcs Φύλλο δεδομένων YB16CKW01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά YB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 16.00mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα YB16CKW01-RO
YB16CKW01-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 200,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC/DC)
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap - Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Plunger for Cap
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
YB16CKG03
YB16CKG03
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Σε απόθεμα: 12440 pcs
Κατεβάστε: YB16CKG03.pdf
RFQ
YB16CKW01-12-CB
YB16CKW01-12-CB
Κατεβάστε:
RFQ
YB16CKG01-BB
YB16CKG01-BB
Κατεβάστε: YB16CKG01-BB.pdf
YB16CKW01-12-FB
YB16CKW01-12-FB
Κατεβάστε:
YB16CKW01-12-EB
YB16CKW01-12-EB
YB16CKW01-05-FB
YB16CKW01-05-FB
YB16CKW01-05-BB
YB16CKW01-05-BB
Κατεβάστε: YB16CKW01-05-BB.pdf
YB16CKG01-FB
YB16CKG01-FB
Κατεβάστε: YB16CKG01-FB.pdf
YB16CKG03-2CF12-JB
YB16CKG03-2CF12-JB
Κατεβάστε: YB16CKG03-2CF12-JB.pdf
YB16CKW01-05-CB
YB16CKW01-05-CB
YB16CKG01-5F24-JB
YB16CKG01-5F24-JB