WR15AT/CUL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Φύλλα δεδομένων: WR15AT/CUL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WR15AT/CUL
Αριθμός εξαρτήματος WR15AT/CUL Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5868 pcs Φύλλο δεδομένων WR15AT/CUL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Screw Terminal Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά WR Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 34.20mm x 17.20mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 30,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 15A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC/DC)