WR15AL/UCV
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER
Φύλλα δεδομένων: WR15AL/UCV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WR15AL/UCV
Αριθμός εξαρτήματος WR15AL/UCV Κατασκευαστής NKK Switches
Διαθέσιμη ποσότητα 4562 pcs Φύλλο δεδομένων WR15AL/UCV.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Wire Leads Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά WR Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 34.20mm x 17.20mm
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
μηχανική ζωή 30,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 15A (AC/DC) 125V Panel Mount, Snap-In
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black