UB15KKG015C
NKK SwitchesNKK Switches
UB15KKG015C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Φύλλα δεδομένων: UB15KKG015C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UB15KKG015C
Αριθμός εξαρτήματος UB15KKG015C Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17024 pcs Φύλλο δεδομένων UB15KKG015C.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 28V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά UB
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 16.20mm² Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα UB15KKG015C-RO
UB15KKG015C-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 1.85 VDC Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Red
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 200,000 Cycles
Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap - Κύκλωμα SPDT
ενεργοποιητής Τύπος Plunger for Cap
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UB15KKG015C-CJ
UB15KKG015C-CJ
Κατασκευαστές: NKK Switches
Σε απόθεμα: 9380 pcs
Κατεβάστε: UB15KKG015C-CJ.pdf
RFQ
UB15-2KF1
UB15-2KF1
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES 2K OHM 15W 1% AXIAL
Κατεβάστε: UB15-2KF1.pdf
RFQ
UB15KKG015C-AB
UB15KKG015C-AB
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V
Κατεβάστε: UB15KKG015C-AB.pdf
UB15KKG015C-CC
UB15KKG015C-CC
Κατεβάστε: UB15KKG015C-CC.pdf
UB15-2RF1
UB15-2RF1
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES 2 OHM 15W 1% AXIAL
Κατεβάστε: UB15-2RF1.pdf
UB15-5KF1
UB15-5KF1
Περιγραφή: RES 5K OHM 15W 1% AXIAL
Κατεβάστε: UB15-5KF1.pdf
UB15KKG015C-JC
UB15KKG015C-JC
Κατεβάστε: UB15KKG015C-JC.pdf
UB15-20RF1
UB15-20RF1
Περιγραφή: RES 20 OHM 15W 1% AXIAL
Κατεβάστε: UB15-20RF1.pdf
UB15KKG015C-JB
UB15KKG015C-JB
Κατεβάστε: UB15KKG015C-JB.pdf
UB15-5RF1
UB15-5RF1
Περιγραφή: RES 5 OHM 15W 1% AXIAL
Κατεβάστε: UB15-5RF1.pdf
Περιγραφή: RES 500 OHM 15W 1% AXIAL
Κατεβάστε: UB15-500RF1.pdf
UB15KKG015C-CB
UB15KKG015C-CB
Κατεβάστε: UB15KKG015C-CB.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών