SK12AAW01
NKK SwitchesNKK Switches
SK12AAW01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SK12AAW01
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: SK12AAW01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SK12AAW01
Αριθμός εξαρτήματος SK12AAW01 Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11247 pcs Φύλλο δεδομένων SK12AAW01.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Στυλ λήξης Solder Lug
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά SK
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.00mm Dia Αλλα ονόματα 360-1459
360-1459-ND
SK12AAW01-RO
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 30,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Βασικά Αφαιρούμενη Θέσεις All
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Keylock Switch 2 Position SPDT 3A (AC) 125VAC Panel Mount Βάθος πίσω από φλάντζα 27.00mm
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC) Επαφή Χρονισμός Non-Shorting (BBM)