SCB25P15B-3A
NKK SwitchesNKK Switches
SCB25P15B-3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH DPDT 15A 125V
Φύλλα δεδομένων: SCB25P15B-3A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCB25P15B-3A
Αριθμός εξαρτήματος SCB25P15B-3A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSH DPDT 15A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6553 pcs Φύλλο δεδομένων SCB25P15B-3A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά SCB Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα SCB25P15B3A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A (AC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Round, Button
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SCB25P15A-4CH
SCB25P15A-4CH
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V
Σε απόθεμα: 6635 pcs
Κατεβάστε: SCB25P15A-4CH.pdf
RFQ
SCB25P15B-5CA
SCB25P15B-5CA
Σε απόθεμα: 7010 pcs
Κατεβάστε: SCB25P15B-5CA.pdf
RFQ
SCB25P15B
SCB25P15B