SCB15P10A-1C
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Φύλλα δεδομένων: SCB15P10A-1C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SCB15P10A-1C
Αριθμός εξαρτήματος SCB15P10A-1C Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11999 pcs Φύλλο δεδομένων SCB15P10A-1C.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 125V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά SCB Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 12.50mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Rear Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 1,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 50,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC)