MLW3022-12DF-2A
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: MLW3022-12DF-2A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MLW3022-12DF-2A Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7736 pcs Φύλλο δεδομένων MLW3022-12DF-2A.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά MLW Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 19.20mm²
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 30,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 12 VAC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα Incandescent, Green Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals
ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 5A (AC), 3A (DC) 125V Panel Mount, Snap-In
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC), 3A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Green