M2T23TXW30-DA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2T23TXW30-DA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2T23TXW30-DA
Αριθμός εξαρτήματος M2T23TXW30-DA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12686 pcs Φύλλο δεδομένων M2T23TXW30-DA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά M2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 50,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά Process Sealed ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 3A (DC)