M2T22TXW30-DA
NKK SwitchesNKK Switches
M2T22TXW30-DA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NKK Switches
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V
Φύλλα δεδομένων: M2T22TXW30-DA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2T22TXW30-DA
Αριθμός εξαρτήματος M2T22TXW30-DA Κατασκευαστής NKK Switches
Περιγραφή SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23718 pcs Φύλλο δεδομένων M2T22TXW30-DA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-On
Σειρά M2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 360-4028
M2T22TXW30-DA-ND
M2T22TXW30-DA-RO
M2T22TXW30-DA-RO-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 50,000 Cycles
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά Process Sealed
ηλεκτρική ζωή 25,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch DPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A (AC), 4A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Black
Κύκλωμα DPDT ενεργοποιητής Τύπος Concave (Standard V)
ενεργοποιητή Σήμανση No Marking
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
M2T22TXW30
M2T22TXW30
Κατασκευαστές: NKK Switches